Nowe usługi firmy Bapro-Met

Firma Bapro-Met z Błotnicy w województwie lubuskim działająca w branży spawalniczej powiększyła zakres swoich usług o usługi wiercenia, gwintowania i frezowania. Możliwe jest to dzięki zakupowi nowej maszyny CNC wiertarko-frezarki CNC firmy CMA model TRD 32 CNC 4500×600, która stworzona jest do produkcji seryjnej dużych ilości takich samych elementów.

Za pomocą maszyny wiertarko-frezarki frezować można w blachach, kształtownikach, płaskownikach stalowych i rurach. Maszyna wykonuje wiercenie szybkie (posuw – skok posuw) dla rur i profili, nawiercanie, wygniatanie, wiercenie głębokich otworów z łamaniem wiórów oraz wiercenie termiczne i interpolacja. Wszystkie czynności sterowane są za pomocą sterownika z PC.

Zakład Bapro-Met wykonuje usługi spawalnicze na najwyższej jakości maszynach, m.in. przy pomocy robota spawalniczego, pieca lakierniczego MAG-1/P, kabiny lakierniczej KL-1-3P/PZ oraz maszyny CNC wiertarko-frezarka CNC firmy CMA. Park maszynowy bardzo mocno wpływa na wysoką jakość produktów wychodzących z produkcji.

Zapraszamy wszystkich kontrahentów zainteresowanych usługami spawalniczymi do współpracy z firmą Bapro-Met. Wszelkie informacje o bliższej współpracy uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 95 763 92 35 oraz +48 509 029 731.

Serdecznie polecamy.

Podobne artykuły