Targowy luty w Lipsku

Branża metalowa od początku roku zaskakuje kalendarzem imprez targowych zarówno w kraju jak i za granicą. Trudno oprzeć się wrażeniu, że branża metalowa, w tym spawalnicza mają swoje „pięć minut”.

Nasz portal emetale.eu poleca Państwu dwie imprezy targowe w Niemczech, a dokładnie w Lipsku. Bowiem tam w dniach 5-8 lutego 2019 r. odbędą się podwójne imprezy: Intec i Zuliefermesse. Analizując zakres tematyczny XVII edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec możemy powiedzieć, iż w ofercie producentów branży metalowej będzie wszystko. Począwszy od najprostszych produktów po maszyny i najnowsze technologie. Wśród ofert maszyn znajdziemy obrabiarki, tokarki, frezarki, skrawarki oraz podzespoły do tych maszyn. Zapoznamy się również z urządzeniami i narzędziami do obróbki metalu, budową urządzeń i maszyn specjalnych oraz narzędziami i urządzeniami pomiarowymi. Ponadto oferta najnowszych technologii i rozwiązań IT będzie bardzo pomocna każdemu zakładowi obróbki skrawaniem i spawaniem. Na Tagach w Lipsku zaprezentuje się 7 firm z Polski, których oferta skupia się zgodnie z tematyką imprezy.

W tych samych dniach odbędzie się XIV edycja Międzynarodowych Targów Poddostawców Zuliefermesse. Tutaj znajdziemy ofertę jaką zaprezentują przedsiębiorcy z branży metalowej oraz przedsiębiorstwa poddostawcze dla przemysłu i motoryzacji. Tutaj zaprezentuje się aż 10 firm z Polski, w jedną z nich jest firma Pro Metal Form z Strzelc Krajeńskich zajmująca się głównie cięciem laserowym, spawaniem robotami spawalniczymi oraz usługami z zakresu gięcia, toczenia, frezowania i malowania proszkowego.

Obie imprezy cechuje duża liczba osób odwiedzających z całej Europy. To jedyna okazja na zapoznanie się z ofertami firm zarówno z Niemiec jak i krajów europejskich. Dzięki temu można nawiązać liczne kontakty biznesowe oraz stworzyć własną markę za granicą.

Życzymy wspaniałych wrażeń.

Podobne artykuły