Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki Toolex 2017

Przed nami 10. jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2017. Targi odbędą się w dniach 3-5 października 2017 w Sosnowcu. Zapowiada się wyjątkowa edycja pod względem wystawców jak i odwiedzających. Wśród wystawców nie zabraknie rodzimych firm z branży, ale zaszczycą nas swoją obecnością wystawcy z wielu krajów z całego świata.

Podczas targów odbędzie się wiele spotkań, prezentacji maszyn i najnowszych technologii, seminariów, warsztatów, szkoleń i wykładów poświeconych obróbce metalu. Niewątpliwą atrakcją będzie pokaz maszyn w ruchu.

Targi to także najlepsze miejsce do zawierania nowych umów z nowymi kontrahentami. Służyć do tego będą liczne spotkania biznesowe, jak i odnowienie nawiązanych w poprzednich edycjach kontaktów biznesowych.

Równolegle z targami Toolex odbędą się Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA oraz Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo. Połączenie wszystkich tych branż sprawi, że każdy znajdzie coś dobrego dla siebie i swojej firmy.

Polecamy i zapraszamy na jubileuszową edycję Targów Toolex 2017 do Sosnowca.

Adres targów:

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia
ul. Braci Mieroszewskich 124,
41-219 Sosnowiec

Podobne artykuły