Obróbka plastyczna metalu od firmy Bapro-Met

Bapro-Met

Firma Bapro-Met z siedzibą w Błotnicy w województwie lubuskim poleca wszystkim kontrahentom z Polski i z zagranicy usługi z zakresu obróbki plastycznej metalu. W skład tych usług wchodzą:

  • usługi spawalnicze wykonywane przy pomocy robota spawalniczego TA-1900WG3 i TA-1900WG4 z systemem TOWERS firmy Panasonic. Dzięki pracy robota możemy spawać elementy o gabarytach o długości do 2,5 m, szerokości do 1,2 m, wysokości do 1,0 m i wadze elementu spawanego do 500 kg. Zaawansowana technika robota spawalniczego pozwala nam na otrzymywanie najwyższej jakości spawu w przeciwieństwie do tradycyjnej metody spawania. Najnowsze technologie bardzo mocno wpływają na jakość spawu łącznego wraz z ich powtarzalnością nawet do ±0,1 mm (miejsce i wymiary spoiny). Ponadto uzyskujemy produkt czysty od wszelkich zanieczyszczeń, odprysków spawalniczych, naprężeń czy odkształceń. Dlatego nasze usługi spawalnicze to spawanie na najwyższym poziomie.
  • zrobotyzowane stanowiska pracy

  • usługi malowania proszkowego, które świadczymy przy pomocy takich urządzeń jak: kabina lakiernicza, piec lakierniczy i aplikator proszkowy. Kabina służy nam do prac malarskich, gdzie możemy malować małe jak i duże gabaryty. Nie rozpryskujemy farb po całym zakładzie, a skupiamy się na jednej czynności. Piec lakierniczy służy nam do stapiania i utwardzania powłok malarskich w temperaturze do 220 stopni i składa się z komory roboczej, głowicy i układu sterowania elektrycznego. Dzięki pracy pieca kontrolujemy cały proces. Do naszej pracy wykorzystujemy także aplikator proszkowy, który służy nam do elektrostatycznego nanoszenia farb proszkowych. Aplikator proszkowy reguluje grubość nakładania farby optymalizując jej zużycie. Mamy ekonomiczne podejście do malowania proszkowego.
  • malowanie proszkowe

  • usługi wiertarko-frezarką to kolejna nasza propozycja dla naszych klientów. Nasze maszyny stanowią integralną część naszego zakładu, który rozrasta się z każdym rokiem naszej działalności. Wiertarko-frezarka to maszyna CNC firmy CMA model TRD 32 CNC 4500×600 i służy nam do produkcji seryjnej dużych ilości takich samych elementów.
  • Bapro-Met wiertarko-frezarka

  • wykrawanie na prasach mechanicznych i hydraulicznych do 160 T.
  • gięcie rur i profili przy pomocy nowoczesnych giętarek pozwala nam na elastyczną pracę gięcia i formowania metalu.
  • gięcie na prasie krawędziowej wykonujemy na prasie krawędziowej DURMA AD-R 25100, która posiada nacisk 100 t., a wykonuje pracę do 2,5m długości giętego elementu.
  • i inne usługi jak: szlifowanie, cynkowanie, galwanizowanie, cięcie laserowe, śrutowanie, piaskowanie, spawanie konwencjonalne czy obróbki skrawaniem CNC.

Szczegóły i warunki współpracy uzyskają Państwo w siedzibie naszej firmy w Błotnicy 1 oraz pod numerem telefonu +48 95 763 92 35. Do Państwa dyspozycji są pracownicy z działu produkcji, logistyki i sprzedaży oraz działu jakości. Nasza kadra posiada fachową wiedzę w zakresie obróbki metalu i usług spawalniczych, którą podzieli się z Państwem.

Zapraszamy do współpracy.

Podobne artykuły